AKTUALNOŚCI

Wspólnota Małżeństw
10 months ago

Grudzień w naszej wspólnocie. Zapraszamy!

10 months ago

Jeszcze w temacie wczorajszego spotkania...

SAMOTNOŚĆ

Nie proszę o tę samotność najprostszą
pierwszą z brzegu
kiedy zostaję sam jeden jak palec
kiedy nie mam do kogo ust otworzyć
nawet ... See more

10 months ago

Cudnie, że przyszliście tak licznie dziś!
Oby samotność była okazją do wzrostu 💕
#miłośćisamotność #małżeństwo #wspólnota

11 months ago

Planujecie już listopad? Wpiszcie sobie te daty do kalendarza 🙂
Dołączajcie też do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/520968292020289/

« 2 of 2 »

WIARA

Wierzymy, że nic nie dzieje się z przypadku. Nawet to, że to teraz czytasz. Ktoś czuwa, troszczy się i czeka. Bo bardzo Cię kocha.

MAŁŻEŃSTWO

Powołanie, z którym idziemy przez życie. Wspólna droga, którą wybraliśmy. Codziennie uczymy się być razem, budować, iść dalej, ku GÓRZE. Czasem upadać, zawsze powstawać.

RODZINA

Nasza mała wspólnota, w której codziennie uczymy się być lepsi. Staramy się przepełniać nasze domy miłością, która nie pochodzi od nas, lecz pochodzi od Niego.

Jesteśmy zwykłymi ludźmi, pochodzącymi z różnych środowisk, mającymi różne doświadczenie życiowe, łączy nas jednak potrzeba szukania Boga w naszym życiu. We wspólnocie małżeństw o podobnych wartościach łatwiej nam Go znajdować. Chcemy rozwijać się duchowo, ale i podejmować trud rozwijania się w relacjach z naszymi współmałżonkami, z naszymi dziećmi, z innymi ludźmi. Zależy nam na tym, by nasze dzieci miały towarzystwo rówieśników wychowywanych w zgodzie z naszymi zasadami. Ważna jest dla nas możliwość wspierania się w codziennym życiu i umacniania w wierze. Tym obdarowujemy się nawzajem w naszej wspólnocie. A poza tym w miarę naszych możliwości pomagamy sobie w różnych codziennych sytuacjach . Pragniemy żywego Kościoła, więc staramy się nim być.