AKTUALNOŚCI

["error","(#100) Tried accessing nonexisting field (with_tags) on node type (PagePost) See more<\/a>"]
Wspólnota Małżeństw
9 months ago

Grudzień w naszej wspólnocie. Zapraszamy!

9 months ago

Jeszcze w temacie wczorajszego spotkania...

SAMOTNOŚĆ

Nie proszę o tę samotność najprostszą
pierwszą z brzegu
kiedy zostaję sam jeden jak palec
kiedy nie mam do kogo ust otworzyć
nawet ... See more

9 months ago

Cudnie, że przyszliście tak licznie dziś!
Oby samotność była okazją do wzrostu 💕
#miłośćisamotność #małżeństwo #wspólnota

9 months ago

Planujecie już listopad? Wpiszcie sobie te daty do kalendarza 🙂
Dołączajcie też do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/520968292020289/

« 2 of 2 »

WIARA

Wierzymy, że nic nie dzieje się z przypadku. Nawet to, że to teraz czytasz. Ktoś czuwa, troszczy się i czeka. Bo bardzo Cię kocha.

MAŁŻEŃSTWO

Powołanie, z którym idziemy przez życie. Wspólna droga, którą wybraliśmy. Codziennie uczymy się być razem, budować, iść dalej, ku GÓRZE. Czasem upadać, zawsze powstawać.

RODZINA

Nasza mała wspólnota, w której codziennie uczymy się być lepsi. Staramy się przepełniać nasze domy miłością, która nie pochodzi od nas, lecz pochodzi od Niego.

Jesteśmy zwykłymi ludźmi, pochodzącymi z różnych środowisk, mającymi różne doświadczenie życiowe, łączy nas jednak potrzeba szukania Boga w naszym życiu. We wspólnocie małżeństw o podobnych wartościach łatwiej nam Go znajdować. Chcemy rozwijać się duchowo, ale i podejmować trud rozwijania się w relacjach z naszymi współmałżonkami, z naszymi dziećmi, z innymi ludźmi. Zależy nam na tym, by nasze dzieci miały towarzystwo rówieśników wychowywanych w zgodzie z naszymi zasadami. Ważna jest dla nas możliwość wspierania się w codziennym życiu i umacniania w wierze. Tym obdarowujemy się nawzajem w naszej wspólnocie. A poza tym w miarę naszych możliwości pomagamy sobie w różnych codziennych sytuacjach . Pragniemy żywego Kościoła, więc staramy się nim być.